امروز جمعه  ۲۰ تير ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۱۰/۱۶- ۱۴:۱۵ - مشاهده: ۴۴۸

دوستداران سردار سلیمانی به یادبود وی سفارت ایران در هلند را گلباران کردند

شمار زیادی از اتباع کشورهای مختلف ساکن هلند با گردهمایی خودجوش در مقابل ساختمان سفارت جمهوری اسلامی در لاهه، به این شهیدان ادای احترام کردند و بر ادامه راه آن شهیدان تأکید ورزیدند.

در پی شهادت سردار بزرگ اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی مهندس و دیگر همرزمان ایشان، یکشنبه شب شمار زیادی از اتباع کشورهای مختلف ساکن هلند با گردهمایی خودجوش در مقابل ساختمان سفارت جمهوری اسلامی در لاهه، به این شهیدان ادای احترام کردند و بر ادامه راه آن شهیدان تأکید ورزیدند.

یکشنبه شب بیش از دویست نفر از اتباع کشورهای ایران، عراق، ترکیه، افغانستان، آذربایجان و هلند، با نصب تصاویر شهید حاج قاسم سلیمانی و شهید ابومهدی مهندس، اهداء گل، روشن کردن شمع و قرائت فاتحه، ضمن ابراز تسلیت و همبستگی با جمهوری اسلامی ایران، انزجار خود را از اقدام شنیع آمریکا در به شهادت رساندن فرمانده سپاه اسلام در منطقه اعلام داشتند.

همچنین شمار قابل توجهی از جمعیت حاضر با تلاوت قرآن و ایراد سخنرانی در محل خانه ایرانیان که در جنب ساختمان سفارت قرار دارد، از مقام و خدمات خالصانه سردار سلیمانی در نابودی داعش و برقراری امنیت در منطقه تجلیل نموده و بر ادامه راه و انتقام خون این عزیزان تأکید کردند.

این مراسم قریب دو ساعت به طول انجامید و با قرائت دعای فرج توسط جمعیت به پایان رسید.

سفیر و دیپلمات‌های کشورمان نیز با استقبال از حاضرین، ضمن بیان فضایل این شهید گرانقدر و محکوم کردن اقدام تروریستی آمریکا، از این اقدام خودجوش  دوستداران شهید سلیمانی و عاشقان انقلاب اسلامی تقدیر و تشکر کردند.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما