امروز چهارشنبه  ۳۰ بهمن ۱۳۹۸
۱۳۹۸/۰۷/۲۹- ۱۴:۲۳ - مشاهده: ۱۵۱۸
تعداد بازدید:1518 دوشنبه 29 مهر 1398 - 14:23
اطلاعیه

صدور گذرنامه الکترونیک فقط از طریق "سامانه میخک"

از روز جمعه 3 آبان 1398 / 25 اکتبر 2019، کلیه درخواست‌های صدور گذرنامه و برگ عبور فقط از طریق ثبت الکترونیکی در سامانه "میخک" (مدیریت یکپارچه خدمات کنسولی) انجام می‌پذیرد.

به اطلاع هموطنان عزیز مقیم هلند می‌رساند:

باتوجه به راه اندازی سامانه جدید میخک، از روز جمعه مورخ 3 آبان ماه 1398 برابر با 25 اکتبر 2019، کلیه درخواست های صدور گذرنامه و برگ عبور فقط از طریق ثبت الکترونیکی در سامانه "میخک" (مدیریت یکپارچه خدمات کنسولی) به آدرس http://mikhak.mfa.ir انجام می‌پذیرد.

بدین منظور هموطنان عزیزی که متقاضی خدمات گذرنامه ای، برگ عبور (ثبت نام اولیه به منظور اخذ مهر خروج مشمولین) هستند می‌بایست برای ثبت درخواست خود پس از ورود به سامانه مذکور، اقدام به تشکیل پرونده و ثبت نام نموده و با استفاده از منوی مربوطه، نسبت به تکمیل فرم درخواست و بارگذاری مدارک مورد نیاز اقدام و با کد رهگیری دریافت شده و اصل شناسنامه، گذرنامه فعلی ،کارت ملی و کارت اقامت معتبربه بخش کنسولی این سفارت مراجعه نمایند.

یادآوری: متقاضیانی که قبلا در این نمایندگی پرونده شخصی داشته و اصل مدارک هویتی آنان به رؤیت کارشناسان این نمایندگی رسیده و گذرنامه دریافت نموده‌اند، چنانچه تغییر در وضعیت (نظام وظیفه، دانشجویی و یا اقامت و...) نداده‌اند، می‌توانند کد رهگیری دریافتی را به همراه اصل مدارک فوق‌الذکر فیش پرداختی هزینه صدور گذرنامه، تمبر و پاکت برگشت) به این نمایندگی ارسال تا نسبت به درخواست آنها اقدام لازم به عمل آید.

تذکر: بروز هرگونه مغایرت در اطلاعات شخصی درج شده در سامانه که منجر به صدور مجدد گذرنامه و پرداخت هزینه شود و همچنین نشانی پستی گیرنده روی پاکت پست به عهده متقاضی است و این نمایندگی مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

برای دریافت فایل راهنمای متقاضیان در سامانه میخک، کلیک کنید.

پیشاپیش از حسن توجه و همکاری شما سپاسگذاریم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما