امروز دوشنبه  ۱۱ فروردين ۱۳۹۹
۱۳۹۸/۰۷/۲۹- ۱۴:۲۳ - مشاهده: ۱۹۹۱
تعداد بازدید:1991 دوشنبه 29 مهر 1398 - 14:23
اطلاعیه

صدور گذرنامه و انجام امور شناسنامه‌ای فقط از طریق "سامانه میخک"

کلیه درخواست‌های صدور گذرنامه و برگ عبور و امور سجلّی (شناسنامه‌ای) فقط از طریق ثبت الکترونیکی در سامانه "میخک" (مدیریت یکپارچه خدمات کنسولی) انجام می‌پذیرد.

به اطلاع هموطنان عزیز مقیم هلند می‌رساند:

الف) از روز جمعه مورخ 3 آبان ماه 1398 برابر با 25 اکتبر 2019، کلیه درخواست های صدور گذرنامه و برگ عبور فقط از طریق ثبت الکترونیکی در سامانه "میخک" (مدیریت یکپارچه خدمات کنسولی) به آدرس http://mikhak.mfa.ir انجام می‌پذیرد.

بدین منظور هموطنان عزیزی که متقاضی خدمات گذرنامه ای، برگ عبور (ثبت نام اولیه به منظور اخذ مهر خروج مشمولین) هستند می‌بایست برای ثبت درخواست خود پس از ورود به سامانه مذکور، اقدام به تشکیل پرونده و ثبت نام نموده و با استفاده از منوی مربوطه، نسبت به تکمیل فرم درخواست و بارگذاری مدارک مورد نیاز اقدام و با کد رهگیری دریافت شده و اصل شناسنامه، گذرنامه فعلی ،کارت ملی و کارت اقامت معتبربه بخش کنسولی این سفارت مراجعه نمایند.

یادآوری: متقاضیانی که قبلا در این نمایندگی پرونده شخصی داشته و اصل مدارک هویتی آنان به رؤیت کارشناسان این نمایندگی رسیده و گذرنامه دریافت نموده‌اند، چنانچه تغییر در وضعیت (نظام وظیفه، دانشجویی و یا اقامت و...) نداده‌اند، می‌توانند کد رهگیری دریافتی را به همراه اصل مدارک فوق‌الذکر فیش پرداختی هزینه صدور گذرنامه، تمبر و پاکت برگشت) به این نمایندگی ارسال تا نسبت به درخواست آنها اقدام لازم به عمل آید.

برای دریافت فایل راهنمای متقاضیان گذرنامه در سامانه میخک، کلیک کنید.

ب) از تاریخ 15 آبان 1398 برابر با 6 نوامبر 2019، کلیه درخواست‌های امور سجلّی (صدور شناسنامه، ازدواج، طلاق و ثبت فوت) پس از مراجعه به سایت سفارت و بخش کنسولی، در قسمت امور سجلی و تهیه مدارک و انجام مراحل درج شده، فقط پس از ثبت نام در سامانه "میخک" (مدیریت یکپارچه خدمات کنسولی) و دریافت کد رهگیری و ارائه آن در هنگام مراجعه به بخش کنسولی امکان پذیر می‌باشید.

بدین منظور هموطنان عزیزی که متقاضی خدمات امور سجلی هستند، می‌بایست پس از مراجعه به سایت سفارت و بخش کنسولی و قسمت امور سجلی نسبت به تهیه مدارک درج شده بر اساس درخواست مورد نظر اقدام نموده  و سپس از لینک مربوطه به سامانه میخک وارد شده و پس از تشکیل پرونده و ثبت نام در سامانه مذکور، نسبت به تکمیل فرم درخواست و بارگذاری مدارک مورد نیاز اقدام و پس از آن همراه با کد رهگیری دریافت شده و اصل مدارک مورد نیاز مندرج در قسمت مرتبط با درخواست خود به این سفارت مراجعه نمایند.

برای دریافت فایل راهنمای امور سجلی (صدور شناشنامه، ازدواج، طلاق و فوت) در سامانه میخک، کلیک کنید. 

تذکر:

- بروز هرگونه مغایرت در اطلاعات شخصی درج شده در سامانه که منجر به صدور مجدد گذرنامه و پرداخت هزینه و دیگر مشکلات شود و همچنین نشانی پستی گیرنده روی پاکت پست، به عهده متقاضی است و این نمایندگی مسئولیتی به عهده نخواهد داشت.

- دریافت مدارک بدون ثبت نام در سامانه میخک و همراه داشتن کد رهگیری، امکان پذیر نمی‌باشد.

از حسن توجه و همکاری شما سپاسگذاریم.

متن دیدگاه
نظرات کاربران
تاکنون نظری ثبت نشده است

امتیاز شما